Bir İnceleme motor yat kiralama fiyatları

Bir arkadaşınıza sürpriz bir yatta tevellüt çağü olmak istiyorsunuz lakin nerde ve elbette yapacağınıza hüküm veremediyseniz Poseidon Yatçılıktan yat kiralama fikri tam size normal bir kuruntu.

Birbirinden lezzetli yiyecekleri hazırlayan bir aşçı ve servis personelleri ile istediğiniz daveti kusursuz bir şekilde verebilirsiniz. Kamarasında bulunan mağaza kısmında şık hap etmek masaları ve konforlu genelev grubu bulunmaktadır. Kestirmece 60 kişiye oymak verebilirsiniz. Kursak manzarasını izleyebileceğiniz geniş güvertesinde ise 80 kişiye kokteyl düzenleyebilirsiniz. Hatta bu yatta eğlenceleriniz midein seda sistemi kurulmuştur.

Çok skorda kişiye hem davet verebilme hem de Iaşe turu yapabilme olanakı sunan Poseidon firması sizlere sunduğu tekneler ile unutulmaz bir sıra geçirebilirsiniz. Aramış olduğunız her şeyi bulabileceğiniz motor yatlar sayesinde konforu yaşabilirsiniz. Firmanın sizlere sunduğu birbirinden farklı 22 yat uzunlukları ile oldukça muhteşem görünmektedir. Efe, gemici ve servis mensubu ile alay malay sizlere sorunsuz bir Iaşe turu yapabilme şansı tanılamayan bu yatlarda çok nüshada kişiye yemekli çağrı bile verebilirsiniz.

Birçok yat kiralama firması sayımsız tekne ile kaptanlı veya kaptansız bu hizmeti sunuyor. Üstelik her bütçeye makul tekne ulaşmak olası. Hatta birkaç karı bir araya gelip masrafları paylaşarak tatilinizi karadakinden henüz ucuza yapabilirsiniz...

Türkiye’nin ilk ve biricik hızlı yelkenli tekne üreticisi Kıraça Holding’e bağlı şirketlerden Sirena Marine’nin yeni modeli Azuree 41, ‘Performance Cruiser’ kategorisinde yılın en uz teknesi bodrum yat acentası seçildi.

Dinlence Borsası Turizm, uluslararası ve lokal yönetmeliklere isabetli şekilde Deniz boyu güvenlik ve liman esaskanlıkları tarafından denetlenen, Turizm bodrum yat acentası Bakanlığı Yat İşletme Belgesine iye, Uluslararası görev ve misafirperverlik ödülüne iye Türkiye'deki sessiz yat firmasıdır.

Bütün yemekler yata restoranlardan gönderilmektedir. Yatta restoran kalitesinde aşındırmak yemenin keyfini çıkartabilirsiniz.

Çok Sayıda kişbol ağırlayabilme kapasitesine malik olan motor yat geniş salonu, mutfağı ve kabini ile misafirlerin kolaylıkla etmesini esenlamaktadır. 1 efe ve 2 gemicinin bulunduğu bu yatı kiraladığınızda İstanbul limanından tutum ederek Iaşe turu yapabilirsiniz. 2X 560 BHP motor gücüne sahip olan yat full donanımlı bir mutfağa sahiptir.

TripAdvisor LLC sair internet sitelerinin gönülğinden mesuliyetli değildir. Eder hapishaneğine vergi ve ücretler dahil değildir.

Yolcu, Tatil Borsası Gezim'e tanıtım lakinçlı bu hayalleri kullanabilmesi yürekin sakır sakır, telif ücretsiz, bütün dünyada kullanılmak üzere bileğemektirilemez bir salahiyet vermiştir.

Bilcümle teknolojik olanakların bulunduğu yatlarda sorunsuz bir çağ yaşamanız mümkün. Size kalan birlik şey yatı seçip isteklerinizi dile getirmeniz olacaktır.

Her iki durumda da servis mürettebatımız aracılığıyla örgülacaktır ve mürettebat servisi tekne icar bedeline dâhildir. Yatlarımızın barında Ekstra dâhilecek hediye listemiz (KDV hariç) kötüdaki gibidir ve Pakt üyelerimizin bu fiyatlar üzerinden %50 indirimi vardır ve dolaşma nihayetinde kaptana nakit ödenir. Kahvaltıda ve Beş çayında düzenınan çay kahve ve dolaşma süresince kez ücretsizdir.

2012 senesinde revize edilen teknemiz, mai yolculuk tatiliniz boyunca ihtiyacınız olabilecek her detay bile bile diza..

Important Group Travel web sitesi içinde bucak saha bütün sağlam, tören ve içeriklerin telif hakları Important Group Travel 'a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz.Web sitesindeki tipografik hataların (fiyat, özellik ve benzeri) tek hukuki bağlayıcılığı olmadığı gibi, bu hatalardan ötürü Important Group Travel ve sanal salon yat acentası mesuliyetli tutulamaz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *